Recenze MSI

MSI MAG X670E GAMING PLUS WIFI

MSI MAG X670E GAMING PLUS WIFI

Peto Peto

Přidáno: 3. února 2024

(naposledy upraveno 3. února 2024)

• vzhlad
  • funkcnost
  • wifiň
  • msi

neskutocne krasna doska doladuje moj msi setup odporučam za tie peniaze to stoji

MSI MPG Infinite X2 13FNUF-045EU

MSI MPG Infinite X2 13FNUF-045EU

Ověřený zákazník 2Mac Hermann

Přidáno: 1. února 2024

(naposledy upraveno 17. února 2024)

Zakoupeno v 2Mac

• Spolehlivost
MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER VENTUS 2X OC 16G

MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER VENTUS 2X OC 16G

Přidáno: 1. února 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Nejsem uživatelkou tohoto produktu, ale manžel je na výsost spokojený. F1 běží jak na drátkách.
  • Zatím nevím.
MSI Clutch GM41 Lightweight Wireless S12-4300860-C54

MSI Clutch GM41 Lightweight Wireless S12-4300860-C54

Přidáno: 31. ledna 2024

• Lehká je
  • Kabel proti zadrhnutí
  • Kolečko po měsíci vynechává
  • Kolečko posouvá na druhou stranu, než chci

Na to, jak rychle se rozbil senzor kolečka mně udivuje. Cena odpovídá spíše výrobkům, co by měly vydržet.
Za mně velký vykřičník pro výrobce MSI !!!
A dám si na ně pozor. Máme mnoho jiných výrobců. Je třeba to zkoušet.

MSI PRO Z690-A WIFI DDR4

MSI PRO Z690-A WIFI DDR4

Ověřený zákazník suntech.cz Lima Lima

Přidáno: 27. ledna 2024

Zakoupeno v suntech.cz

• Cena.
  • Nic.

Makala na 1. dobrou. Dost montážního materiálu. Podle rad po 1. spuštění podle návodu update BIOSu. Vše šlape dobře, nic jsem v nastavení zatím neměl potřebu měnit.

MSI MPG Infinite X2 13FNUG-032XES

MSI MPG Infinite X2 13FNUG-032XES

Ověřený zákazník POČÍTÁRNA.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 27. ledna 2024

Zakoupeno v POČÍTÁRNA.CZ

• V tomto obchodě zakoupený už druhý kus a až budu kupovat další, budu ho brát opět z tohoto obchodu. Ceny velmi, velmi příznivé. A počítače naprosto v pořádku.
MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI

MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI

Přidáno: 25. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• po dlouhém rozhodování asi nejlepší volba pokud uživatel požaduje bezproblémové připojení 5.1 a vyžaduje více než 6 konektorů SATA
  • provedení desky je solidní, napájecí kaskáda má dobré chlazení
  • uživatelsky dobrý BIOS

• dostatek kabeláže
MSI SPATIUM M461 1TB, S78-440L1D0-P83

MSI SPATIUM M461 1TB, S78-440L1D0-P83

Přidáno: 12. ledna 2024

(naposledy upraveno 12. ledna 2024)

• .

• Kompletní integrované sítě
  • dobře rozmístěné porty
  • líbivý design
  • bez objektivní chyby

Základní deska vhodná do velmi výkonných strojů, obsahuje veškeré náležitosti, co by si jen člověk mohl od základní desky slibovat. Líbivé provedení, dostatečný počet konektorů, ať už na větráky, RGB, RAM, SSD a podobně... Velmi příjemný SW, u kterého na PC vidíte veškeré informace ohledně aktuálního stavu vašeho PC.

MSI Gaming G274QPF QD

MSI Gaming Optix G2412

Přidáno: 7. ledna 2024

• super barvy
  • jednoduche ovladani

dlouho jsem premyslel jaky monitor si koupit... Ale nakonec jsem se rozhodl ze zvolim tento, koupil jsem ho pres alzu a doruceni trvalo par dni (3 dny). mam ho prvni tyden a zatim si nemužu stežovat...

MSI Optix MAG274QRF-QD

MSI Optix MAG274QRF-QD

Ověřený zákazník Smarty.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. ledna 2024

Zakoupeno v Smarty.cz

• 10bit režim při 120Hz
  • HDR svítivost akorát do temné místnosti
  • žádný ghosting ani stuttering
  • GSYNC se napároval bez problémů, při nízkých FPS/Hz monitor nebliká
  • v balení Displayport kabel
  • docela masivní a pevný stojan, plně nastavitelný, na stole zabírá minimum místa
  • jeden vadný pixel
  • po stranách lehce nerovnoměrné podsvícení

Monitor mám puštěný na 2560x1440 v 10bit 120Hz režimu, umí i klasických 8bit 165Hz. Ve Windows 11 po updatu opravili HDR režim, kde jde nyní HDR i zkalibrovat, že jde používat i pro kancelářskou práci a ve většině her vynutit HDR, i když ho hra nepodporuje (je potřeba mít novější build Win11, starší verze to má rozbité a Win10 to neumí vůbec). Ve hrách s HDR jde vyšší kontrast poznat, sice to nevypálí oči jako mnohem dražší monitory, na druhou stranu mám temnou místnost, takže vyšší svítivost by mi asi ani nesedla. GSYNC jede bez problémů, u některých monitorů se objevuje blikání v nižších FPS, tady ne. Zamrzí jeden vadný pixel, MSI reklamuje až od pěti pixelů, a při okrajích nerovnoměrného podsvícení, ale to se bohužel týká skoro všech monitorů v téhle ceně a při hraní si ani jednoho problému člověk nevšimne. Monitor má vzadu i RGB podsvícení, které se dá řídit i přes Dragon Center, ale svítivostí je to vážně jen doplněk, ani čistě bílá barva puštěná na maximum nevyprodukuje skoro žádné světlo (pokud by to někdo kupoval pro backlight).

MSI MPG Z790I EDGE WIFI

MSI MPG Z790I EDGE WIFI

Přidáno: 6. ledna 2024

• 4x sata a 3x m2 je na ITX desku super.
  • velmi dobre resene chlazeni. ventilator se zapne az od 60C a je tichy.
  • prehledny BIOS.
  • tlacitko "clear cmos" ze zadni strany.
  • v extremni zatezi dost hlasite piska (coil whine), ale mozna jsem mel smulu na konkretni kus
  • MSI center aplikace by chtela hodne vylepsit
  • chladic m2 - teploty kolem 50C i v klidu (990 pro)

MSI Prestige 14Evo B13M-614CZ

MSI Prestige 14Evo B13M-614CZ

Ověřený zákazník Alza.cz https://jakubjirak.medium.com/

Přidáno: 4. ledna 2024

(naposledy upraveno 14. dubna 2024)

• Velikost
  • Na displeji venku neuvidíte nic
  • Kvalita zpracování
  • 32 GB Ram v "základu"
  • Dostatečné úložiště 1TB
  • Příjemná klávesnice pro psaní, má dobrou odezvu a tak akorát zdvih.
  • Oceňuji HW přepínač na vypnutí webkamery
  • 3.5mm jack pro sluchátka
  • Nevyměnitelná RAM
  • Přehřívá se
  • Hlučný v zátěži
  • Pouze 2 USB-C porty, takže hodně omezená konektivita, + USB A a čtečka paměťových karet.
  • Velmi chabá výdrž na jedno nabití
  • Otřesný touchpad, jeden by čekal, že se doba posunula už dál...

V rámci svého tech blogu, řeším hlavně zařízení od společnosti Apple, avšak tohle měla být příjemná změna na jeden projekt pro klienta z oblasti logistiky, tak jsem se rozhodl pořídit právě tento stroj, který minimálně papírově nabízel skvělý výkon a výdrž na nabití. Bohužel po pár měsících používání ve skutečném provozu se ukázalo, že ani zdaleka nenaplňuje své honosné popsání v rámci produktového katalogu.

Pokud nejste vyloženě závislí na Windows doporučuji se poohlédnout po starším Apple MacBook Air s M1, dá se aktuálně pořídit kolem 20 tisíc, a ve výsledku vám udělá mnohem lepší službu. Nebudete se potýkat s hlukem, nebudou vás trápit teplotní limity díky kterým notebook prakticky neustále jede se zataženou ruční brzdou a pokud děláte třeba Frontend vývoj webů tak vám Apple zařízení dá i podstatně lepší výkon.

Celkově je tento stroj spíše z nouze cnost, což znamená pokud potřebujete stroj co s vámi bude než se někam přesunete vlakem či letadlem, nebo parťáka na cesty a jste vázaní na platformu Windows pak chybu neuděláte a jistě budete zvyklí na ony limitace, na které jsem si stěžoval. Bohužel jsem již zvyklý na jiný standard a u stoje co byl ve výsledku mnohem dražší jak nejlevnějí entry Apple zařízení jech hold očekával víc, než mi mohl nabídnou.

Jaké mám pro tento notebook využití? Programuji v Intellij Idea a Pycharmu, dále využívám docker. Všeho tak trochu v nastandartu takže se nedá říct, že bych stroj zrovna šetřil, ale při srovnání s jablečnými zařízeními, na kterých pracuji normálně jede tento stroj tak na půl plynu, ačkoliv by měl být alespoň papírově výkonem jinde.

Zůstává tu otázka zda bych tento stroj mohl komukoliv doporučit? Pravdou je, že pro mě jde spíše o jedno velké zklamání protože nestačí na to co řádově levnější MacBook Air s M1 ano. Co mě frustruje asi nejvíce je fakt, že i při sebemenší zátěži sedíte rázem vedle startujícího letadla. Ale to je problém procesoru Intel, věřím, že konstruktéři v MSI zvládli svojí práci s odvodem tepla v takto malém těle bravurně.

MSI Katana 17 B12UDXK-886CZ

MSI Katana 17 B12UDXK-886CZ

Ověřený zákazník planeo.cz Zatynka

Přidáno: 31. prosince 2023

Zakoupeno v planeo.cz

• Herní notebook máme teprve teď od Vánoc ale zatím je můj syn moc spokojený.
MSI PRO B760M-P DDR4

MSI G244F

MSI G244F

Ověřený zákazník Alza.cz Vlaďka

Zakoupeno v Alza.cz

Monitor byl pro syna. Podle jeho reakcí má oproti minulému dobré zobrazení.

Zobrazuji 61 - 80 ze 368 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...19